walty logo

משכנתא להייטקיסטים

ידעתם שלמעלה מ-60% מהלקוחות של וולטי הם הייטקיסטים?, כי משכנתא להייטקיסטים מצריכה התמחות, חוויית משתמש נכונה ואאוטסורסינג מלא לתהליך.
שתפו את הפוסט:

< חזרה

אין דבר שאנחנו רוצים יותר מאשר שמישהו שמדבר את השפה שלנו, ישיג לנו את המשכנתא המותאמת עם ריביות המשכנתא הזולות ביותר

אורח החיים התובעני של הייטקיסטים הוא משהו שרק הייטקיסטים ווולטי יכולים להבין אותו. הצורך הזה לתת לגוף שאתה סומך עליו לטפל לך בעניינים, ולהישאר מעודכן באופן שוטף לאורך כל התהליך.

משכנתא להייטקיסטים

אז רגע האמת הגיע – מצאתם את בית חלומותיכם. אתם עומדים בפתח הבית, משקיפים פנימה ומדמיינים את החיים שלכם: את הילדים מתרוצצים בסלון, את ארוחות הערב המשובחות, את החברים הטובים שקופצים לבקר, מדמיינים את החגים, החוויות והחיים. הנה הגדול חוזר מהצבא, הנה הקטנה יוצאת לאוניברסיטה, הנה אתם שוב שניכם, לבד בבית, כמו פעם. 

רגע לפני שכל החלומות שלכם הופכים למציאות, רגע לפני שאתם צוללים אל תוך העולם שבחרתם לעצמכם, אתם מרכינים מבט ועומדים חסרי אונים מול המפלצת הבירוקרטית שנקראת משכנתא – מביטים עליה והיא מביטה עליכם, אתם מרגישים שחרב תלויה מעל הצוואר שלכם ומאיימת על החלומות שרקמתם או גרוע מכך, מאיימת על שארית החסכונות שלכם. תוסיפו לזה את חוסר הזמן בלטפל בתהליך הזה מול הבנקים, כי אתם עובדים בעבודה שדורשת מכם לעמוד בציפיות גבוהות ולתפקד במשך שעות שרות. 

בשביל זה וולטי הוקמה – מתוך ההבנה שלנו כיזמים, שכשאנחנו רוכשים נכס, יש לנו מספיק דברים על הראש, ואנחנו צריכים את השירות הזה שישיג לנו את המשכנתא הטובה ביותר, בשקיפות מירבית ובהתחייבות להשגת ההצעה הזולה ביותר. אז בואו נראה איך וולטי מנהלת עבורכם את התהליך ללקיחת משכנתא, מבלי שאתם צריכים לצאת מהבית:

השלמת התהליך של וולטי באתר

זה כל כך פשוט היום. נכנסים לאתר של וולטי, עונים על שאלון קצר שקשור לכמה פרטים על הנכס, בוחרים את ההחזר החודשי שאתם רוצים לקבל, ומיד לאחר מכן מקבלים מספר תמהילי משכנתא מומלצים עם הריביות שאתם יכולים לקבל מהבנקים היום. לאחר השלמת התהליך, מקבלים מייל “מזל טוב” עם קישור להעלאת מסמכי משכנתא וחתימה על כתבי הסמכה לבנקים. לאחר שמעלים את המסמכים, יועץ המשכנתא יוצר אתכם קשר ועוברים לשלב הבא.

בניית תמהיל משכנתא מותאם

יועץ המשכנתא משוחח אתכם בשיחות טלפון או שיחות זום לבחירתכם, ומקיים אתכם שיחת אפיון שבמהלכה הוא מציג לכם תמהילי משכנתא שונים ומסביר לכם את המשמעות שלהם. לאחר שתבחרו את תמהיל המשכנתא המתאים לכם, נצא למכרז ריביות מול הבנקים ונשיג לכם את ההצעה הזולה ביותר שאתם יכולים לקבל, לתמהיל שבחרתם. את התמהיל הנבחר, תוכלו לראות באזור האישי שלכם.

מכרז ריביות בין הבנקים

הבקשה לקבלת הצעה למשכנתא נשלחת לבנקים שאנחנו מעריכים שייתנו את הצעות המשכנתא הזולות ביותר עבור המשכנתא הספציפית. בכל פעם שוולטי מגישה בקשה לקבלת הצעה לבנק מסוים, אתם מקבלים הודעה על כך, ובכל פעם שאנחנו מקבלים הצעה מהבנק, אתם מקבלים הודעה על כך ומוזמנים להיכנס לאזור האישי על מנת לצפות בה. מכרז הריביות ממשיך עד לקבלת ההצעה הזולה ביותר שאתם יכולים לקבל, לתמהיל שבחרתם. באזור האישי תוכלו לצפות בכל ההצעות באופן שניתן להשוות ביניהן בקלות. כאשר מגיעה ההצעה הזוכה, אתם מקושרים לבנק על מנת ללכת לחתום על המשכנתא.

פתיחת תיק הלוואה למשכנתא

אחרי שוולטי משיגה לכם את ההצעה הזולה ביותר מאחד הבנקים, היא מחברת ביניכם לבין הבנק הזוכה על מנת שתוכלו ללכת לחתום על המשכנתא. לאחר החתימה על המשכנתא, ופתיחת תיק ההלוואה למשכנתא, אתם תתבקשו לספק לבנק רשימה של טפסים ובטחונות.
הבנקים דורשים את הבטחונות כדי שיוכלו להבטיח את שליטתם על הנכס במקרה שלא תחזירו את המשכנתא – למשל, מיד אחרי שתעבירו נסח טאבו הבנק ירשום “הערת אזהרה” על הנכס כדי שלא תוכלו למכור אותו בלי אישור שלו. וולטי מלווה אתכם גם בשלב הזה, בכל שאלה בעולה בתהליך.

כאן תוכלו לקרוא איזה טפסים ובטחונות תצטרכו.

העברת התשלום למוכר על ידי הבנק

אחרי שספקתם את כל המסמכים והביטחונות המבוקשים על ידי הבנק, התיק יעבור ביקורת, אם הכל יימצא תקין – תוכלו לקבל את ההלוואה. שימו לב שהבנק מעביר את כספי המשכנתא לחשבון הבנק של המוכר ולא לחשבון שלכם.  

ריביות המשכנתא הטובות של וולטי ביותר
לוגו של וולטי בצבע סגול

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

המשיכו לקרוא

מדד המחירים לצרכן בתים בעגלת קניות
בנקים

מדד המחירים לצרכן

כשאתם לוקחים משכנתא מהבנק כמעט תמיד יציעו לכם מסלול אחד לפחות שצמוד למדד המחירים לצרכן – המומחים של Walty מציינים מה היתרונות והחסרונות לכך 

קרא עוד >>

Add New Playlist