walty logo

שאלות ותשובות

חשוב לנו שתדעו שאתם בידיים טובות. לכן ריכזנו עבורכם את כל השאלות הנפוצות ששאלו את Walty בעבר
שתפו את הפוסט:

< חזרה

ריכזנו עבורכם את כל השאלות הנפוצות ששאלו את Walty

אנחנו ב- walty יודעים שבהחלטה כל כך חשובה כמו משכנתא, חשוב לכם לדעת שאתם בידיים טובות. לכן ריכזנו עבורכם את כל השאלות הנפוצות ששאלו אותנו בעבר.  
חשוב שתדעו, אנחנו ב- Walty פה בשבילכם – במידה ויש לכם שאלות נוספות נשמח לעמוד לרשותכם מתי שרק תרצו.

איך המחיר של Walty כל כך אטרקטיבי?

הממשקים הדיגיטליים של Walty מאפשרים לייעל ולקצר את תהליך המשכנתא ב-50%. היעילות של התהליך מתורגמת לעלות תפעולית נמוכה יותר. לכן המחיר שלנו זול משמעותית מכל יועץ משכנתאות אחר. למחירון של Walty לחצו כאן.

כמה כסף Walty יכולה לחסוך לי?

בזכות כוח המיקוח הרב, Walty מגיעה לחיסכון של עשרות אלפי שקלים לכל תיק משכנתא. בנוסף, עם Walty תוכלו לזכות בהנחה של מאות שקלים בעמלת פתיחת תיק (עמלה שהבנק גובה לכל מי שלוקח משכנתא). לכן השירות שלנו משתלם בכל מצב. 

איך עובד התהליך של Walty?

בזמן שאתם עונים על השאלון הקצר שלנו, Walty לומדת את הנתונים שלכם ומשווה אתכם לאלפי אנשים בעלי מצב כלכלי דומה. בעזרת טכנולוגיה חכמה Walty ממליצה לכם על מסלולי המשכנתא והריביות הטובים ביותר שאתם יכולים לקבל. לאחר מכן Walty פונה בשמכם לבנקים ומקבלת הצעות למשכנתא. Walty משווה ומתמקחת עבורכם, עד שהיא מקבלת את הריביות הטובות ביותר. כל מה שיישאר לכם, זה לחתום על המשכנתא. תוכלו לראות את הפירוט המלא בלינק הבא.

איך אני מקבל את ההצעות מהבנקים?

בכל כמה ימים תקבלו מייל עם הצעה חדשה מהבנק. בנוסף, לאורך כל הדרך תקבלו התראות אוטומטיות בזמן אמת על התקדמות התהליך.

האם Walty מתחייבת להשיג לי את ההצעה הטובה ביותר?

Walty מתחייבת להשיג לכם את ההצעה הטובה ביותר! אם הצלחתם להשיג הצעה טובה יותר – כספכם יוחזר. לכן השירות שלנו משתלם בכל מצב.

האם אוכל לדבר עם יועץ משכנתאות במהלך התהליך?

Walty מאמינה בטכנולוגיה אבל גם בבני אדם – מרגע שאתם משלמים, אתם מקבלים יועץ משכנתא אישי שמלווה ומייעץ לכם לאורך כל התהליך, עד לקבלת הכסף. 

בסניף שלי מכירים אותי הכי טוב, האם אני יכול לפעול מולם לבד?

כמובן שאתה יכול – Walty רוצה שיהיה לך תהליך נעים וקל ככל האפשר. עם זאת, Walty לא תסתפק בתשובה טובה מבנק אחד או שניים: היא תיצור תחרות רבה בין מספר בנקים ותפעל כדי להשיג לכם את ההצעה הטובה ביותר.

אני לא מת על הרעיון של לשתף מידע באינטרנט

אנחנו ב- Walty מסכימים שאין דבר חשוב יותר מהביטחון שלכם. לכן, אנחנו מתחייבים שהמידע שלכם יישמר בסודיות מוחלטת, באתר מאובטח, ולא יימסר לאף אחד ללא הסכמתכם.

מה קורה אם לא תצליחו להשיג לי משכנתא בסוף?

Walty פועלת כמיטב יכולתה להשיג לכם משכנתא בתנאים מיטביים. עם זאת, חשוב לזכור  שההחלטה האם לתת משכנתא היא של הבנקים בלבד, ונעשית על פי שיקול דעתם הבלעדי.

מתי הבנק יכול לדחות בקשת משכנתא? במקרים חריגים, למשל כאשר למבקש אין הכנסה קבועה או מובטחת, או כשיש נתוני אשראי שליליים. אולם, הגשת הבקשה דרך Walty מגדילה את סיכויי קבלת המשכנתא, ולו רק בזכות התחרות ש- Walty יוצרת בין הבנקים השונים.

האם הבנקים יציקו לי עם שאלות תוך כדי התהליך?

גם אחרי ש- Walty מגישה את הבקשה שלכם לבנקים היא ממשיכה ללוות אתכם עד לחתימה. כל התקשורת נעשית מול היועץ האישי שלכם ב- Walty – הוא דואג לאינטרסים שלכם, ולכך שאף גורם אחר לא יציק לכם: תרגישו חופשי להציק לנו, במקום!

מה היתרונות בעבודה עם Walty?

Walty אוספת אלפי הצעות משכנתא ויודעת מראש מה ההצעה הטובה ביותר שאתם צריכים לקבל.
Walty תשווה עבורכם הצעות משכנתא מכל הבנקים בלי שתצאו מהבית.
Walty תיצור תחרות בין כל הבנקים עד שהיא תקבל את ההצעה הטובה ביותר.
יועץ משכנתאות מטעם Walty ילווה וייעץ לכם עד שתחתמו על המשכנתא.
עם Walty לא תצטרכו לצאת מהבית – מגיעים לבנק רק פעם אחת בשביל החתימה.
לרשימה המלאה לחצו כאן.

איך אפשר ליצור אתכם קשר?

כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, Walty תמסור לכם את המייל והטלפון של היועץ האישי שילווה אתכם. נשמח להיות זמינים עבורכם כל שאלה ובקשה. גם עכשיו, אם תרצו לדבר, אנחנו זמינים ב- info@tzahb.sg-host.com

כל התשובות על וולטי במקום אחד
לוגו של וולטי בצבע סגול

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

המשיכו לקרוא

Add New Playlist